dudu

Chcete se poučit?

Několikrát jsem se na zdejších stránkách setkal s dotazy týkajícími se obchodování s akciemi. Pro potencionální investory přikládám jakýsi „katechismus“ od osob povolaných. Nic lepšího snad nelze vymyslet.
http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/grafi­ka/2010/12/03/13-rad-od-muze-ktery-vi-jak-obchodovat/
Doplňuji:
Kazisvěte s Vaším názorem nelze, než souhlasit.

Odpovědi
kazisvět

zásady Johna Thomase jsou hodně dobré. Desetkrát bych podtrhl tu první: Obchodujte méně

Osobně bych přidal ještě tuto: alespoň polovinu portfolia investujte do výrobců/posky­tovatelů služeb, jejichž produkty hodně dobře znáte.