Chcete se poučit?

http://www.cho­vani.eu/clanky/zo­brazit/155-Etiketa_a_jeji_his­torie
Doplňuji:
sice by to bylo nepraktické,ale nějak mi chybí ta doba kdy se lidá k sobě chovali slušně a s ohledem vám ne?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se nechávám poučit jedině od p. Špačka.

Další odpovědi
ten který je

Ty časy kdy se říkalo že Francie je vzor pro etiketu a Velká Británie je země gentlemanů,čaje o páté a ranních Timesů je už bohužel pryč.Místo těchto hodnot se dostaly do popředí hořící auta v Pařížských předměstích,drogy a násilí.:-(

anonym

Sice jsem na to klikl ale číst to je ztráta času. Nevím jak v sáčku s kravatou a s noblesou vytlačím stavební kolečka s materiálem. S noblesou a etiketicky si oddechnu a zapálím cigaretu než začnu hledět do projektu. Kdyby měli lidé trochu historicky náhled v oblasti etikety, uvařili by mě turka.

Michal

Ano i ne.To základní mě naučili rodiče.
Doplňuji:
Slušně se lidé k sobě mohou chovat v každé době,tedy i dnes.

elektrikář

Je na to příručka od Gůta Jarkovského o slušném chování.Sice nekteré věci už jsou dneska už přežité.Nakonec první pravidlo bylo Božské desatero. Moje maminka mi učila chovat se k lidem tak jak chci aby se ostatní chovali ke mně.Nejhorší je jak říká klasik srážka z blbcem. Tam je kadá rada na h. drahá.