Avatar uživatele
anonym

Chcete se poučit?

http://www.cho­vani.eu/clanky/zo­brazit/155-Etiketa_a_jeji_his­torie
Doplňuji:
sice by to bylo nepraktické,ale nějak mi chybí ta doba kdy se lidá k sobě chovali slušně a s ohledem vám ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, elektrikář, BIGFOOT před 4969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já se nechávám poučit jedině od p. Špačka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Ty časy kdy se říkalo že Francie je vzor pro etiketu a Velká Británie je země gentlemanů,čaje o páté a ranních Timesů je už bohužel pryč.Místo těchto hodnot se dostaly do popředí hořící auta v Pařížských předměstích,drogy a násilí.:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sice jsem na to klikl ale číst to je ztráta času. Nevím jak v sáčku s kravatou a s noblesou vytlačím stavební kolečka s materiálem. S noblesou a etiketicky si oddechnu a zapálím cigaretu než začnu hledět do projektu. Kdyby měli lidé trochu historicky náhled v oblasti etikety, uvařili by mě turka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano i ne.To základní mě naučili rodiče.
Doplňuji:
Slušně se lidé k sobě mohou chovat v každé době,tedy i dnes.

Upravil/a: Michal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Je na to příručka od Gůta Jarkovského o slušném chování.Sice nekteré věci už jsou dneska už přežité.Nakonec první pravidlo bylo Božské desatero. Moje maminka mi učila chovat se k lidem tak jak chci aby se ostatní chovali ke mně.Nejhorší je jak říká klasik srážka z blbcem. Tam je kadá rada na h. drahá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek