kaca.k

Chcete se dozvědět něco o bezpečnosti? Vyplňte tento krátký dotazník a udělejte dobrý skutek.

Zdravím všechny,
neznám nikoho, koho by udělání dobrého skutku nehřálo na duši. Proto Vás prosím o vyplnění mého dotazníku, které Vám zabere jen 3 minuty Vašeho času.
Dotazník se týká bezpečnosti v oblasti bankovnictví. Nejen, že bude mít velký přínos pro mě, ale i Vám může posloužit k zamyšlení se nad ochranou Vašich peněz.
Děkuji.
https://docs.go­ogle.com/forms/d/e/1FA­IpQLSf_asigQ79qWgBQlTJS­agBLZFfIIcmwFu­fAVUzooNGi5YV­PPw/viewform#res­ponses

Odpovědi
JájsemRaibek

Z fotky jsi mi sympatická a proto jsem ti dotazník vyplnil :)

Drap

Je to tam

Mc Merkurion

… máš to tam …

hapiky

Řekněte proč!!! Dobré skutky jsou pro ty hloupé, nebo si snad myslíte, že jste náramně chytrá? Mnoho vypočítavosti se může skrývat pod presentovaným domnělým dobrým skutkem!