marci1

Chcete prožít klidnou dovolenou bez toho, že u vašeho dítěte propuknou plané neštovice?

https://www.le­karna.cz/novin­ky/426?utm_sou­rce=46061-CZ_Zakaznici&ut­m_medium=email&ut­m_term=1175675939­&utm_content=nes­tovice_600x600px­58de73554d8d1­.png&utm_campa­ign=banner-20170401
Bolaku, udělal jsi mi velkou radost. Díky. 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Docela dobrý aprílový fórek. Co byste neudělali pro své dítě! Za to stojí i těch 10 bezesných nocí. Akorát to má drobnou chybičku – dítě vás až do smrti bude nenávidět. Jen houšť a větší kapky! 🙂

Další odpovědi
Drap

Dokázal bych prožít klidnou dovolenou i s neštovicemi u dětí. Ale to mne už snad nepotká, děti už neštovice měli a už mají i své děti.

bolak

Já se nechal nachytat, a to jsem věděl že je apríl 🙂

Ale né tady, tady by mě to asi došlo, ale mně to došlo na email jako newsletter 🙂 tak to vypadalo tak jako oficiálně..jsem si říkal „ježiš to jsou zas ty psychomatky“ a už jsem to chtěl psát tady jako otázku, jestli je to normální, a pak sem si všim že už to tady je, a že je to apríl 🙂

Tak jsem jim aspon poslal re:, jestli nemaj něco i ve velikosti mýho šéfa, nějaký kvádro s kravatou kupříkladu.

ivzez

Tady jde o vtip, ale vzpomínám, si, jak jsme kdysi
s dcerami chodívali na návštěvu k dětem se zarděnkami.
Marně…