Avatar uživatele
marci1

Chcete prožít klidnou dovolenou bez toho, že u vašeho dítěte propuknou plané neštovice?

https://www.le­karna.cz/novin­ky/426?utm_sou­rce=46061-CZ_Zakaznici&ut­m_medium=email&ut­m_term=1175675939­&utm_content=nes­tovice_600x600px­58de73554d8d1­.png&utm_campa­ign=banner-20170401
Bolaku, udělal jsi mi velkou radost. Díky. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, gecco, Kepler před 2578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Docela dobrý aprílový fórek. Co byste neudělali pro své dítě! Za to stojí i těch 10 bezesných nocí. Akorát to má drobnou chybičku – dítě vás až do smrti bude nenávidět. Jen houšť a větší kapky! 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dokázal bych prožít klidnou dovolenou i s neštovicemi u dětí. Ale to mne už snad nepotká, děti už neštovice měli a už mají i své děti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Já se nechal nachytat, a to jsem věděl že je apríl 🙂

Ale né tady, tady by mě to asi došlo, ale mně to došlo na email jako newsletter 🙂 tak to vypadalo tak jako oficiálně..jsem si říkal „ježiš to jsou zas ty psychomatky“ a už jsem to chtěl psát tady jako otázku, jestli je to normální, a pak sem si všim že už to tady je, a že je to apríl 🙂

Tak jsem jim aspon poslal re:, jestli nemaj něco i ve velikosti mýho šéfa, nějaký kvádro s kravatou kupříkladu.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Tady jde o vtip, ale vzpomínám, si, jak jsme kdysi
s dcerami chodívali na návštěvu k dětem se zarděnkami.
Marně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví