Adam2

Chcete někdy umřít?

Nejlepší odpověď
redy

Určitě, až budu stará a nebudu se o sebe umět postarat.
Doufám, že do tý doby bude povoleno rozhodnout se, zda chci žít, nebo umřít.

Další odpovědi
iceT

Nechci, ale nejsem Highlander, takže tam jednou budu muset stejně, jako všichni.

anonym

„Existuje jedno nejstarší a nejhlubší přání každého, Velký útěk: útěk před smrtí“ J. R. R. Tolkien

Drap

Nechci. zřejmě se tomu ale nevyhnu.

Zvědavý

No jednou asi budu muset chtít :D

yuko

Nechci, ale jsem jenom clovek 🙂

quentos

Samozřejmě že ano, ale až budu hodně starý.
Vy, kteří nechcete umřít… přečtěte si Čapkovu „Věc Makropulos“ ;{)> pochopíte.

marci1

Nikdo nemá na vybranou, skončí tak všichni, ale třeba nás potom čeká něco krásného, tajemného. Představovat si můžeme co chceme. 🙂

Nuk nuk

To není o chtění, všichni tam jednou musíme.

zjentek

Hmmm… uvidíme.