Avatar uživatele
anonym

Chcete něco udělat pro zvířata?

Dnes je Mezinárodní den zvířat. Včera byl Den hospodářských zvířat. Nejsem vegetariánka, nechodím do průvodů, ale podporuji určitou organizaci tím, že distribuuji jejich zpravodaj a přispívám finančně. Informujte se a posuďte sami:info@svo­bodazvirat.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, tom004, anonym, briketka10, anonym, anonym, anonym před 4215 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Je dobře, že je podporuješ, ale tato organizace není moje krev. Nezřídka jejich pohled na celou problematiku chovu různých zvířat je jednostranně zkresleny, idealistický, jsou známy případy, že některé akce podobných organizací prakticky podpořily devastaci volné přírody (je to dost složité popisovat).
Nicméně neupírám, že některé jejich akce zas přinášejí pozitivní výsledky. Ale osobně se raději věnuji jiným aktivitám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem členkou Svobody zvířat a dokonce mám i členskou kartičku.
Doplňuji:
Jinak pokud nepočítám odeslané DMS pro různé organizace, tak ještě pravidelně přispívám na ochranu velkých šelem (Hnutí Duha Olomouc) a na Unicef. A zrovna dnes jsem adoptovala Brontosaura. Také nejsem vegetariánkou a nezůčastním se žádných akcí a všechno podporuji v tichosti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

teď jsem si uložila všechny důležité stránky a pečlivě je prostuduju,
škoda jen, že nejsem z Prahy a Plzně mohla bych být užitečná a mít i práci v e-shopu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zvířata mám rád, hlavně psy. Ale nepřeháním to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek