Chcete něco udělat pro zvířata?

Dnes je Mezinárodní den zvířat. Včera byl Den hospodářských zvířat. Nejsem vegetariánka, nechodím do průvodů, ale podporuji určitou organizaci tím, že distribuuji jejich zpravodaj a přispívám finančně. Informujte se a posuďte sami:info@svo­bodazvirat.cz

Nejlepší odpověď
venkovan

Je dobře, že je podporuješ, ale tato organizace není moje krev. Nezřídka jejich pohled na celou problematiku chovu různých zvířat je jednostranně zkresleny, idealistický, jsou známy případy, že některé akce podobných organizací prakticky podpořily devastaci volné přírody (je to dost složité popisovat).
Nicméně neupírám, že některé jejich akce zas přinášejí pozitivní výsledky. Ale osobně se raději věnuji jiným aktivitám.

Další odpovědi
anonym

Jsem členkou Svobody zvířat a dokonce mám i členskou kartičku.
Doplňuji:
Jinak pokud nepočítám odeslané DMS pro různé organizace, tak ještě pravidelně přispívám na ochranu velkých šelem (Hnutí Duha Olomouc) a na Unicef. A zrovna dnes jsem adoptovala Brontosaura. Také nejsem vegetariánkou a nezůčastním se žádných akcí a všechno podporuji v tichosti.

briketka10

teď jsem si uložila všechny důležité stránky a pečlivě je prostuduju,
škoda jen, že nejsem z Prahy a Plzně mohla bych být užitečná a mít i práci v e-shopu..

anonym

Zvířata mám rád, hlavně psy. Ale nepřeháním to.