Avatar uživatele
anonym

Chcete je?

Dám vám všechny své body,když tady lamentujete o tom,že se vám ztrácejí.Já je nepotřebuji a možná někomu z vás udělám radost.Tak co,chcete je?!
Doplňuji:
Jo,a nabízím i tričko s logem Odpovedi.cz, sice již onošené ,i přesto,že se v něm cítím dobře!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, annas, flodur, Drap, fcoop před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jé,ty jsi hodnej,né díky,dej je někomu,kdo má málo,nebo se můžeme řídit písničkou – Měla babka,čtyři jabka…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Jo, tak já je beru,,,:-D
Sice nevím k čemu mi budou, no snad jen k tomu, že ty, kteří závidí i to hovénko prasknou závistí,, protože pak bych jich měla fakt dost,,

O.K beru i ty hanulky11
Doplňuji:
Jaká velikost je to tričko? Já aby mi bylo,,,:-)

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

My je nepotřebujeme, dej je na charitu.
P.S. Nejde vůbec o body, alespoň já to tak neberu. Tady jde spíš o princip, že nějakej „ukřivděnej“ z ničeho nic smaže otázku, nebo odpověĎ, která snad nikomu nemůže překážet. Osobně jsem za celou dobu co jsem tady smazal jen asi dvě otázky anonymů, a to byla reklama. Pokud jinak budu chtít něco smazat, tak to klidně oznámím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

taky bych dala /body/, když ono to nejde.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Dej mi prosím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Když si zase zkusíš těch 10 odpovědí a 5 palců tak možná přijdeš na jiné myšlenky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

koukam,ze dnes spousta uzivatelu ztraci nervy.ja taky muzu mazat,nebo jen zlatí???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

kropitko,XXL ! Bude vyhovovat?

před 4432 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

To je to co přesně potřebuji,,,,tak ještě pár bodů a pak se dohodneme,,

před 4432 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobrá,beru v potaz! 🙂

před 4432 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek