Chcete je?

Dám vám všechny své body,když tady lamentujete o tom,že se vám ztrácejí.Já je nepotřebuji a možná někomu z vás udělám radost.Tak co,chcete je?!
Doplňuji:
Jo,a nabízím i tričko s logem Odpovedi.cz, sice již onošené ,i přesto,že se v něm cítím dobře!

Nejlepší odpověď
anonym

Jé,ty jsi hodnej,né díky,dej je někomu,kdo má málo,nebo se můžeme řídit písničkou – Měla babka,čtyři jabka…

Další odpovědi
kropitko

Jo, tak já je beru,,,:-D
Sice nevím k čemu mi budou, no snad jen k tomu, že ty, kteří závidí i to hovénko prasknou závistí,, protože pak bych jich měla fakt dost,,

O.K beru i ty hanulky11
Doplňuji:
Jaká velikost je to tričko? Já aby mi bylo,,,:-)

Drap

My je nepotřebujeme, dej je na charitu.
P.S. Nejde vůbec o body, alespoň já to tak neberu. Tady jde spíš o princip, že nějakej „ukřivděnej“ z ničeho nic smaže otázku, nebo odpověĎ, která snad nikomu nemůže překážet. Osobně jsem za celou dobu co jsem tady smazal jen asi dvě otázky anonymů, a to byla reklama. Pokud jinak budu chtít něco smazat, tak to klidně oznámím.

hanulka11

taky bych dala /body/, když ono to nejde.....

štamgast

Dej mi prosím.

IK

Když si zase zkusíš těch 10 odpovědí a 5 palců tak možná přijdeš na jiné myšlenky 🙂

pizlicka

koukam,ze dnes spousta uzivatelu ztraci nervy.ja taky muzu mazat,nebo jen zlatí???

anonym

kropitko,XXL ! Bude vyhovovat?

kropitko

To je to co přesně potřebuji,,,,tak ještě pár bodů a pak se dohodneme,,

anonym

Dobrá,beru v potaz! 🙂