Mili @

Chcete hodně dětí?

Rodičovská a porodné se od ledna výrazně seškrtají......
Doplňuji:
Děti se nedělají pro prachy, ale mít hladové a nahaté děti…
Jen výbavička před porodem musí stát kdoví kolik…
oblečení, plínky, kočárek, postýlka atd., atd.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A jaký to má vliv na počet dětí?
Děti se nedělají pro prachy nebo jo?

Další odpovědi
BEAES

Děkujeme, nechceme…

Terryle

Já teda nechci dítě ani jedno, ale je to moje osobní věc, rozhodně to nemá s penězma co dělat. Kdybych chtěla, zvládlo by se to, jako se zvládnou jiný věci. Život je otázka priorit a někdo si „ušetří“ na mimčo, někdo si ušetří třeba na cestování…
Jasně, výbavička, co píšeš, se sehnat musí. Ale pokud je dětí víc a jdou po sobě s rozumným věkovým odstupem, tak stačí jeden kočárek, jedny oblečky, jedna malá postýlka, jedna vanička – prostě to po sobě podědí. Brácha po mně taky měl spoustu věcí a nebyl to problém. A ani první děcko nemusí mít všecko nové, z bazaru se dá i slušné vybavení pořídit za rozumný peníze… A známí, co vím z vlastní zkušenosti, se občas dětskýho oblečení rádi zbaví – jen to zabírá místo, když už další mrně neplánujete.
A hladové děti… tak moc toho zase snad nesní, ne? Leda, že by to byli takoví ti v roce třicetikiloví cvalíci… :)

panenka

Já jsem ráda to co mám mám je zdravé v pořádku a o dalším nechci už slyšet