marci1

Chcete být úspěšní? Vstávali byste ve 4 hodiny ráno? 🙂

http://www.for­bes.cz/nejuspes­nejsi-lide-vstavaji-ve-4-rano-jak-se-k-tomu-donutit-a-co-pote-delat/

Nejlepší odpověď
quentos

Tyhle generalizace mám úplně nejradši.
Znám několik velmi úspěšných lidí, kteří tak brzy nevstávají, a pak naopak znám – i když raději bych neznal – jednoho, který ve čtyři vstává, ale jde o naprostého ztroskotance. Kdo tyhle rádobyvejzkumy platí?
Cca 2× do roka ve čtyři vstávám i já. Dá se to přežít, ale mít to tak pořád by mě zabilo.

Další odpovědi
tforro

Někdy spím až do 8 h ráno, někdy, i když nemusím a zcela dobrovolně vstávám ve čtyři a jdu do práce. V 10 h mám hotovo a můžu se věnovat dalším činnostem, nebo můžu třeba zůstat v práci až do 22 h. O tom ten úspěch právě je. Ostantní lidé, kteří něco v životě dokázali to tak mají dodnes.

jpau

Několik let co jsem chodil do školy jsem vstával asi v 01:45, abych byl před tou 03:00 v práci a mohl pak být na 09:00 ve škole (VŠ). Ze své zkušenosti můžu říct, že tento způsob života mi spíš připravil víc neúspěchů než úspěchů…

Každopádně v obecné rovině ano, když člověk tráví prací víc času než nezbytně musí, tak ho to PROFESNĚ posune a může se pak stát úspěšným. Dokázáno.

orwell

Měl jsem tu čest vstávat řadu let v 04:00 LČ, tedy ve 03:00 „přírodního“ času. Kromě zdravotních problémů mně to nezpůsobilo žádné závratné posunutí nahoru. Spánek ničím nenahradíš a před podáním nadprůměrného nebo dokonce extrémního fyzického či duševního výkonu je třeba si řádně odpočinout, tedy se mj. kvalitně vyspat. Fakt ale je, že pokud budeš denně chrápat do 10 h, tak toho mnoho nestihneš, nechceš-li makat do tmy. To věděl i jeden králík z klobouku, co vždycky řval na toho druhého: Vstávat a cvičit!

anonym

Z těchto článku se mi dělá špatně. Jsou to vážně neskutečné hovadiny, co nedávají absolutně žádný smysl.
Kdyby to vážně bylo tak jednoduché, tak by byli úspěšní úplně všichni.
Tyhle články akorát dělají z lidí ještě větší idioty než jsou.

Psychotic

Vstávat ve čtyři ráno by pro mě bylo to nejmenší, protože mám poruchu spánku. Problém by mi dělalo se po probuzení věnovat čemukoli produktivnímu, protože jsem líný jak veš. Asi nikdy nebudu ředitel nadnárodní korporace 🙂

led

„Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“
ABRAHAM LINCOLN
Humorný článok, na ktorý odkazuje marci1, akosi zabúda že základom úspechu je samotná práca. To tam nikde nie je uvedené. Na druhej strane menej pdstané zaberá tu viac priestoru.
Budík…, načo budík, ak idem spať s pocitom zodpovednosti ranného (skorého) vstávania, dokážem sa vnútorne nastaviť na požadovaný čas budenia. Dokáže to každý človek, ak to chce dokázať. Je to len otázka chcenia.
Kvalitný spánok nemusí byť dlhý spánok, nemerejte ho dĺžkou, ale hĺbkou ponoru do spánku. Kvalitný spánok je, keď telo sa uvoľní (nehádže sebou na posteli), myšlienky ostávajú za dverami, za oknom. Všetko vypína, len čas beží… až príde hodina vstávania a život vo vás sa prebudí.

anonym

Tyto články jsou na nic,jinak vstávám běžně i ve 3.30 do práce,ale úspěšnej bych nechtěl bejt,stačí mi obyčejnej život a spokojennost a láska k bližnímu.

Nuk nuk

Nevím, nevím, ale kdysi jsem měla zaměstnání, kvůli němuž jsem vstávala ve 4. Moc úspěchu mi to nepřineslo.
Každý má biologické hodiny nastavené jinak, někdo v tu dobu vstane a je čilý jako rybička, pokud je navíc pánem svého času, může v tu dobu začít budovat svůj úspěch a kariéru. Já, mám-li tu možnost tak kolem té 4. hodiny spím tím nejsladším a nejvydatnějším spánkem. Když musím v tu dobu vstávat, tak sice vstanu, ale nějaký vyšší výkon nelze očekávat. Nejaktivnější jsem mezi 8 a 11 dopoledne.

mzm

Nezaměňuje se příčina a důsledek? Mít hodně peněz je úspěch? Kolik utrpení těch nejchudších se skrývá za pohádkovým bohatstvím těch „úspěšných“?