Prostě já...

Chcete být po své smrti spáleni, nebo normálně pohřbeni?

Odpovědi
Kepler

Jak rád říkám, chci být zpopelněn, popel by měl být rozptýlen do Bečvy a takto se časem dostanu až do Černého moře. Mám rád teplo.

Drap

Je mi to v podstatě jedno. To neni moje starost.

zjentek

Chtěl bych do lihu! A pak třeba někam do výzkumáku, jako pomůcka k ukazování. Jenže na sobě nemám nic, co by za to stálo. Koukal jsem i do trenek a nic, prostě nic. no…

elkon

Samozřejmě spálen.

Rokio

Chtěl bych levný pohřeb hezky pod zem. Domnívám se, že pokud bych byl spálen, nedostal bych se po smrti do nebe.

dubraro

Spálen.
Dokonce jsem byl členem Společnosti přátel žehu, dokud existovala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dudu

ad zjentek: a jak si na tom s mozkem?

zjentek

Normálka. Tedy ve smyslu, že v lihu by určitě vypadal jako i tvůj. Takže by naše mozky ani nemuseli rozpoznat. Sranda, že?