Mišús_ik

Chcem si dať spraviť druhú dierku v uchu, aký máte na to názor ?

na internete som si našla,že sú na uchu akupunktúrne body, a bojím sa si to dať spraviť.. máte nieto nejaké skúsenosti ?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle mne jakákoli dírka ,kdekoli na těle navíc neni nic dobrého. O uchu ani nemluvě.

Další odpovědi
led

Je to pravda. Ak pozrieme tvar ucha, vidime človeka v embryonálnom tvare.
Môže sa stať, že z neznalosti si naozaj môžte niektorý z týchto bodov porušiť, alebo naopak povzbudiť.
Doporučujem nechať si ušný boltec voľný, pre prípadné pomasírovanie týchto bodov.

Terryle

Co takhle se poradit s doktorem, který dělá i akupunkturu? Buď se pokusit sehnat takového, který Ti i píchne dírku, nebo se s ním aspoň poradit, aby ti „namaloval fixou na ucho“, kam se píchout může. Je to lepší, než riskovat a nechat si to napíchnout špatně. A 100% lepší, než si to píchat doma sichrhajckou (a že jsem takový šílence taky znala).
Jinak myslím, že jedna dvě náušnice navíc můžou vypadat moc hezky – třeba jen drobný perličky vypadají vyloženě krásně, když se k nim člověk přimeřeně jednoduše učeše a obleče.

chudst

Vzhledem k tomu, ze to ma hodne lidi, tak nepredpokladam, ze je to nebezpecne, kamaradce to delal kamarad normalne doma, ale popravde ja bych si to nechal radeji udelat od doktora.

No, ale jaky na to mam nazor: je to hnusne a nelibi se mi to. Prijdou mi u holek prirozene pouze dve nausnice – z kazde strany jedna a u kluku zadna.

terry

Už hodně let mám v 1 uchu 2 náušnice a ve 2.uchu 3 náušnice.
Nic se mi nestalo. Žádné změny.
A záleží jen na tobě, ja výrazné náušnice budeš nosit. Já mám 2 ne moc velké kroužky s přívěskem a pak malé kroužky a 1 hodně malý. Občas ty malé zaněním za pecky. Ty také nejsou moc nápadné a ucho zdobí.

Rocker

Taky jsem si ve 13 sám propichoval ucho,náušnici mám dodnes.Ale je lepší si nechat propíchnout u odborníka.

baghira

Žádný problém. Ale možná raději v měkké části než v chrupavce, pokud je to možné. Akupunkturní body tam sice jsou, ale pokud si nemíníš udělat z ucha cedníček, není moc co řešit.

Přiměřený piercing je sexy (a dvě dírky se ještě do kategorie přiměřených vejdou :D )