klokanica

Chcem sa zaregistrovat ako druh a druzka. Ako postupovat?

Nechceme sa este zobrat. Chceme spolu zit v jednej domacnosti ako druh a druzka

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud spolu chcete žít jako druh-družka, prostě se nastěhujte do jedné domácnosti a žijte spolu…
___
Bohužel – v ČR mohou uzavřít registrované partnerství pouze osoby téhož pohlaví (tedy on-on či ona-ona), osoby různého pohlaví mohou

  1. uzavřít manželství
  2. žít ´na hromádce´ (druh-družka)

😉

Další odpovědi
Hans51

Nevím, jak je tomu u Vás, ale v České republice to žádné registraci nepodléhá 🙂 chcete spolu žít? Tak žijte!

Klaproth

Registrované partnerství je pro osoby stejného pohlaví. Pro osoby rozdílného pohlaví nic takového neexistuje, žádná registrace se nedělá.

sesednizkola

Gratuluju tak at se dari :)

anonym

Dnes mám na matrice uzavřeno! Přijďte příští pondělí.

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.