chcem potratit doma vie mi niekdo poradit s tabletkami misoprostol a mifepristone

Nejlepší odpověď
Louise

Prober se,seš blbá? Toto je trestný čin,–šla by si do vězení,!

Další odpovědi
anonym

To je úžasná otázka. Doufám, že ji nemyslíš vážně, protože v tom případě by ji musel admin oznámit na policii.
Pokud máš opravdu zájem přerušit těhotenství, tak si zajdi ke svému gynekologovi.
Tady není prostor pro rady babky andělíčkářky ani jinou nezákonnou činnost.

Andre5000

OMG!!!