zjentek

Chce si ještě někdo další napsat něco na dělo, tank, anebo jiný podobný vynález zkázy?

Tak po Fialovi už i ten nový kašpar z prezidentské kanceláře čmárá po těžké vojenské ničící technice vzkazy nepříteli, což nejedno bezbranné, mírumilovné oko nenechá suché.

Funguje podobný obyčej třeba i v jiných zemích, než je ta, kde právě mně byla přidělena státní příslušnost, což jsem si nevybral? Bože můj… Bože, chce si ještě někdo něco napsat nebo nakreslit na brutální techniku, produkovanou i za mé daně a posílanou zhoubným systémem někam na Ukrajinu, nějakým Ukrajincům? Božínku… buď nám Čechům prosím milostiv! 🙈🙈🙈🙈🙈 (Prosím buď milostiv všem, včetně vousatých idiotů, vkusně, i nevkusně, prostě všem těm chudákům, bez ohledu, jakou míru sympatií svým reálným zevnějškem tato individua vyzařují. Amen.) Děkuju.

Odpovědi
paul1

Moc nechápu ten nenávistný tón, ale každý má právo na svůj názor. Žijeme v demokracii.
Kousek od nás se za takovéto výrazy zavírá a pokutuje vysokými částkami.
Teď můj názor:

  1. kladně hodnotím jeho vystupování, kulturnost vyjadřování atd.
  2. Vypadá reprezentativně, co o předchůdcích se nedá moc tvrdit
  3. dtto jeho paní

Odkazy na zbraně, bomby a atd. se psaly často a viděl jsem fotky z Ukrajiny, kde byly
odkazy s brutálním textem.

Kelt

Celá země si to přála, mít na hradě generála
ty snad ne? Tak vypij trochu rumu. Někde musíme mít i gumu.

Dochy

Je to jen gesto, které chápu, ale nepotřebuju se k němu připojovat. Ale v tomhle má P.P. mou podporu (tedy asi mu to bude u p… ale stejně).