martina1

Chce se vám ráno vstávat?

Já si na vstávání asi nezvyknu nikdy.Už pátý rok vstáváme po šestý,protože malá dýl nespí a v pátek jdu do práce a budík bude otravovat v 5:30!
Doplňuji:
Tak to vám přeju a tiše závidím,měla jsem se lépe učit:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

Stávání mi nevadí,spíš mám problém s tím jít si lehnout.

Další odpovědi
quentos

nechce, a to chodím do práce na jedenáctou ;{D

ten který je

Ráno se mi vstávat moc nechce.Jo a děkuji Vám Martino1 že jste mi nepřímo připomněla že ráno vstávám.Dobrou noc. 🙂

vecernice

Ráno mám ze vstáváním docela problém,ale doufám že až se dočkáme sluníčka,že to bude lepší.

dagry

Tak mně osobně vstávání dělá obrovský problém, protože já jsem „sova“ a představa, že budu zase ponocovat a ráno mám hodně práce a proto nemůžu spát do 11-ti mě vždycky tak akorát nakrkne.

atriplex

Celý život vstávám v 6:00, je to hrůza a dosud jsem si nezvykl. Jsem sova, takže když mám dovolenou, tak se automaticky posunu a vstávám ve 12:00 a chodím spát ve 4:00. To je pak absolutní spokojenost. Vypadá to divně, ale když si to spočítáte, tak spím krásných 8 hodin.

anonym

Já vstávám ukrutně rád,čím dřív,tím líp. Vstávat třeba ve 3:00,venku leje,je zima,fouká studený vítr,je „lezavo“ – to zbožňuju. Vůbec ideální je,když mám děravý boty.
Zase nejsem nadšený,když si jdu lehnout.

oskar

Ja vstávám o půl 8 a do prace na 9 hodin.

Jahoda

Pokud chodím do práce, vtávám kolem 7:00 hodin ráno. Ale když mám dovolenou (což mám zrovna teď), vstávm v 11, někdy i ve dvanáct a stalo se mi, že jsem vstala už i ve 13:00! Takže tak je to u mě. Jinak brzo ráno se mi vstávat nechce ani náhodou! 😁

Greneia

No moc ne, jsem spíše noční tvor – v noci vzhůru – ve dne spánek, ale díky tomu, že musím vypravit děti do školy a školky, nic jiného nezbývá a po té šesté vylézt. Už se těším na prázdniny, budu spát tak dlouho, jak jen budu chtít. 😛

PS: jinak vstávání není o tom, zda jste se učila v minulosti, či ne. Já se na střední školu vybodla, tak mám ukončenou základku a příjmy mám takové, že by mi mohl závidět i leckterý ředitel různých společností, takže v tom to není 🙂.

Lucimia

Jako zdravotník budu vstávat celý život, na ranní směny. Je to hrůza. Teď mám praxi a to vstávání v 5 mě zabíjí, večer jsem unavená k padnutí…

kočíčí

Nechce se mi vstávat ani chodit spát.....