Avatar uživatele
martina1

Chce se vám ráno vstávat?

Já si na vstávání asi nezvyknu nikdy.Už pátý rok vstáváme po šestý,protože malá dýl nespí a v pátek jdu do práce a budík bude otravovat v 5:30!
Doplňuji:
Tak to vám přeju a tiše závidím,měla jsem se lépe učit:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, dagry před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Stávání mi nevadí,spíš mám problém s tím jít si lehnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nechce, a to chodím do práce na jedenáctou ;{D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ráno se mi vstávat moc nechce.Jo a děkuji Vám Martino1 že jste mi nepřímo připomněla že ráno vstávám.Dobrou noc. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ráno mám ze vstáváním docela problém,ale doufám že až se dočkáme sluníčka,že to bude lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak mně osobně vstávání dělá obrovský problém, protože já jsem „sova“ a představa, že budu zase ponocovat a ráno mám hodně práce a proto nemůžu spát do 11-ti mě vždycky tak akorát nakrkne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Celý život vstávám v 6:00, je to hrůza a dosud jsem si nezvykl. Jsem sova, takže když mám dovolenou, tak se automaticky posunu a vstávám ve 12:00 a chodím spát ve 4:00. To je pak absolutní spokojenost. Vypadá to divně, ale když si to spočítáte, tak spím krásných 8 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já vstávám ukrutně rád,čím dřív,tím líp. Vstávat třeba ve 3:00,venku leje,je zima,fouká studený vítr,je „lezavo“ – to zbožňuju. Vůbec ideální je,když mám děravý boty.
Zase nejsem nadšený,když si jdu lehnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja vstávám o půl 8 a do prace na 9 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud chodím do práce, vtávám kolem 7:00 hodin ráno. Ale když mám dovolenou (což mám zrovna teď), vstávm v 11, někdy i ve dvanáct a stalo se mi, že jsem vstala už i ve 13:00! Takže tak je to u mě. Jinak brzo ráno se mi vstávat nechce ani náhodou! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

No moc ne, jsem spíše noční tvor – v noci vzhůru – ve dne spánek, ale díky tomu, že musím vypravit děti do školy a školky, nic jiného nezbývá a po té šesté vylézt. Už se těším na prázdniny, budu spát tak dlouho, jak jen budu chtít. 😛

PS: jinak vstávání není o tom, zda jste se učila v minulosti, či ne. Já se na střední školu vybodla, tak mám ukončenou základku a příjmy mám takové, že by mi mohl závidět i leckterý ředitel různých společností, takže v tom to není 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Jako zdravotník budu vstávat celý život, na ranní směny. Je to hrůza. Teď mám praxi a to vstávání v 5 mě zabíjí, večer jsem unavená k padnutí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Nechce se mi vstávat ani chodit spát.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek