everest

Chce se mnou mít něco víc?

Ahoj,ve tride se mi libi jedna holka a nevim jestli me bere jen jako kamarada nebo neco vic.Bavim se s ni normalne,chodime spolu ven,pomlouvame ostatni ze tridy a mluvi se mnou i o svych menstruacich.Kdyz jsme ve skole tak se moc nebavime ale venku normalne.Chtel bych s ni chodit ale nevim jak to udelat.Obema je nam 14 let.Predem diky za rady.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nezlob se na mne, ale být kluk, tak bych od holky, která přede mnou pomlouvá spolužáky a normálně se baví o svých ženských záležitostech zdrhal jak Bolt.

Další odpovědi
radce

No, pokud se s tebou bez problemu bavi o podonych problemech jako je menstruace, asi v tobe vidi spis nejlepsiho kamarada nez sveho potencionalni­ho kluka…

venkovan

U děvčat je to trochu jinačí – často když nás kluky vezmou za dobrého kamaráda, my kluci si myslíme, že jde o něco víc.
Je vám zatím 14 let – zůstaňte kamarády ještě pár let. Pokud je k tobě otevřená, že řekne i víc o ženských problémech než je zdánlivě normální, buď rád. I kdybyste zůstali jen kamarádi – své budoucí partnerce potom lépe porozumíš když bude mít své dny a své nálady. Kluk který nezná co způsobuje ty změny nálad mladých žen, leckdy ty nálady považuje za signál, že ho děvče nebere.
Nevidím důvod, aby se slušnou formou o takových věcem v úzkém kruhu mezi sebou kluk s holkou nebavili. Ale za pravidla, že jeden na druhého to nevyzvoní ve svém okolí. Oni i kluci mají co holkám říci ze svého mužského tajemství.