vivatis2

Chcci si dát na web hru na mobil zadarmo ke stažení musím ktomu mít povolení a nebo jí můžu jenom prodávat s povolením?

Nejlepší odpověď
VoxMortis

Pokud to chcete legálně musíte mít práva na tu hru, kterou tam chcete dát. Pokud nelegálně doporučuji ji tam dát zadarmo. Tak vám mohou jedině napsat „dej to pryč“. Ale pokud byste ji prodával tak to už nebude obyčejný napomenutí.

Další odpovědi
Hykam

Záleží pod jakou licencí je hra uvolněna.
pokud není Free nebo podobná licence určitě bych ji na web nedával. Tím že nabídnete ke stažení nějaké dílo které nepodléhá volné licenci porušujete práva autora díla.