Natty*

Chatovací otázky.

Proč určití uživatelé tohoto serveru mají vždy nutkání odpovědět někomu tím stylem -chatovací otázky nejsou povoleny-atd.. a sami je přidávají? Určitě znáte alespoň tři takové!! :D
Navrhuji, že když se mi otázka zdá chatovací, taková, že by si ji měl člověk najít sám (jako domácí úkoly) nebo příliš lehká, tak NEBUDU odpovídat… Co si myslíte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

přesně,nejsem tady od toho abych někoho kritizovala jak chytrá,nebo hloupá je jeho otázka,když se mi otázka nelíbí tak jí nekomentuji a neodpovídám,ale abych musela pořád někoho upomínat,psát o kodexu tak od toho jsou admíni,ne já

Další odpovědi
anonym

Zrovna tak, jak vy si představujete fungující Odpovědi, tak i někdo jiný může mít zase svoje představy, které se mohou od těch vašich lišit. Pravdou je, že ti „druzí“ mají oporu v kodexu a psaných pravidlech, se kterými všichni uživatelé souhlasili a potvrdili je. Ne každý je ovšem i pochopil. Mnozí je uchopili po svém a ti zase mají oporu v adminech, kteří vlastním laxním postojem nedodržování pravidel umožňují. Proto se zde, na Odpovědích všichni musí nějak porovnat . Když už jsou admini a majitelé tak tolerantní, buďme i my. Vzájemně se neurážejme, nenapadejme, všichni jsme tu dobrovolně a každý pravděpodobně z jiného důvodu. Někdo se chce bavit, někdo radit, někdo poučovat, jiný relaxovat, další provokovat, někdo další masírovat ego… každý tady má virtuální prostor k dispozici a přestože je to prostor anonymní, určitá výpověď o autorovi a jeho vizitka to je. Nikdo se sem nechodí nas…, rozčilovat, urážet atd.

Michal Kole

Já upozorňuji na kodex když se někdo prá např. na hacknutí, craknutí, obcházení ochran a podobně.

jen řeknu, že je to nezákonné a poradím, aby šel na warez forum, že tam se zákony neřeší.

Sice nevím jak moc je tato věta zákonná – navádění k trestnému činu, ale vzhledem k tomu, že informace je obecná a neposkytuje konkrétní návod, tak je to OK.

Mě různé „chatovací“, „anketní“ otázky nevadí.

Jsme tu taková „komunita“, tak proč bychom si nemohli popovídat mezi s sebou a vzájemně se poznat, což může přispět k vzájemné toleranci.

Kamionacka09

Nejlepsi je se takovych ‚dulezitych‘ lidi nevsimat.Kazdej muze mit otazku jakoukoliv a kdyz se nekomu nelibi tak at ji necte jak pise burak a nebo at ji smaze admin.Jmenuje se to tu jen Odpovedi a ne Odpovedi pouze na nechatovaci otazky:)

briketka10

jo a „ti druzí“ si tu masírují ego a sbírají falešné body právě na těch školních otázkách, kde navíc školáky jen napomínají, že se tu úkoly nezpracovávávají
ať s tím jdou jinam na servr. domácí úkoly.cz apod.

Sůwa

Ten „někdo“ nejspíš ani pořádně neví, co to chatovací otázky jsou. Když se podíváš na obdobný server www.poradte.cz, tak tam podobné otázky jsou naprosto běžné ( včetně domácích úkolů ) a admin to tam má pod kontrolou.

anonym

ja i Admini jsou pro chatovaci i pro domaci " ukolove " … . vcera jsem s evyjadril u buraka i k domacim ukolum … lidi si to tu pletou, ze by chteli jen to, co chteji jen oni .. , ale osattni ( take lide ), chteji zase neco jineho.. :)

kopiruji ze vcera :
urak.., marne hledam take, kde je napsano, ze tento server neni na vypracovavani domacich ukolu …kdo to kdy rekl ? napsal ? co je to z blbost ? je to tady vymysl asi 2 uzivatelu z nekolik stovek … nekdo se obcas prida, ale malokdy ..
oni by chteli urcovat jake otazky se maji pokladat , jake odpovedi "odpovidat " .. .. jsou to jiste lide, kteri v zivote nepodnikali a jestli ano, tak asi hodne mizerne .. i tyhle stranky jsou byznys .. , jde jim o KAZDOU otazku a odpoved .. o kazdy klik.
Na odpovedich maji naopak ty dva za ty, co skodi, ne ty – co pomahaji ( podle me ) .. at se zamysli, kdyby oni sami byli majitele techto stranek ..
nekdo tu umi cestinu, nekdo zase preklada , nekdo je matematik .. a odpovidaji a to je spravne … nikdo nema narok na to, zakazovat nekomu, nebo nekoho posilat nekam jinam … i tyto stranky jsou na vypracovava domacich ukolu ..
nikdo sem nechodi denne , nepise si " pravidelne " ..

ja vzdycky v podnikani myslim i na ty druhe, ne jen na sebe .., proto i na tyto stranky koukam jinak, nez jen okem ( a zalibou ) bezneho uzivatele … to si malokdo uvedomi, ze tady jde fakt o ty nase kliky …, at uz na cokoliv.., o KAZDOU otazku … tyto stranky kazdou otazkou i vydelavaji …, tak jim to doprejme .. kdyz hledaji reklamujici, mui dokazovat , ukazovat .. ty svoje tabulky … sna djsme s vyjadrila tak, jak jsem chtela .., aby kazdy nemyslel jen na to , co se libi jemu – co by chtel on … -iv-