agentpv

Chápu to správně: The man came before me. (časově) + The man is the turn before me. (místně, dle nějakého pořadí?

Pán přišel přede mnou. The man came before me. (časově)
Ten pán je na řadě dříve než já. The man is the turn before me. (místně, dle … pořadí?)

Nejlepší odpověď
quentos

První věta OK; „být na řadě“ se takto neříká. Vždycky je to NĚČÍ „turn“, tedy „The man's turn is before MINE ("mine“ jako samostatné přivlastňovací zájmeno nahrazeuje spojení „my turn“).
Ještě detail, „pán“ se obvykle překládá jako „gentleman“ (jde stejně jako v angličtině o zdovřilostní termín pro muže).