Toruk

Chápete, že někdo kdo váží hodně chce vážit ještě víc?

To jsou extrémy, ráno jsem psal dotaz ohledně hladovky a teď se dočítám o ženě, která váží 330 kg a stále chce přibírat! Prý se zajímá o 1 tunu 😁 Já si nedokážu představit ani polovinu její současné váhy, ani 150 kg. Počítám, že ten člověk nedělá zhola nic jiného, než jí- pracovat nemůže. To je úkaz 🙂
Doplňuji:
http://www.su­per.cz/4077-neuveritelne-tahle-americanka-se-chce-stat-nejtlustsi-zenou-sveta-a-uz-je-hodne-blizko.html

Nejlepší odpověď
Berušinka

Také už jsem to četla. Můj názor je takový, že má snad v hlavě „nakakáno“, jinak to není možný. Ta nemůže být normální.

Další odpovědi
terry

Myslím, že té 1 t se ani nedožije.
Někdo prostě chce být v knize rekordů za každou cenu.

hanulka11

je to otřesné, její cíl nechápu brrrrrrrrrrr

anonym

pokud by se takovýmto lidem udělal test, tak se zjistí, že trpí debilitou nebo nadměrnou inteligencí. prostě neni normální.
nejvíce se mi líbí ta poslední věta:
„Ale je to její rozhodnutí.“ :)

Džuls

Neviem, či hovoríme o tej istej, ale tiež som už videla pár dokumentov na túto téme a doslova ma zaráža, že niektoré televízie, ktoré sledujú príbehy týchto ,,chorých" ľudí im sponzoruju jedlo. Pomáhajú im ku koncu… Veď napríklad ten mexičan, ktorý vážil vyže 500 kg- veď ten človek sa ani sám nevymočí… O čom je potom jeho život?! Aj extrémne chudnutie, aj extrémne priberanie je choré a zvrátené.

Syd

Podle mě si uvědomuje že se už neuzdraví a asi brzo umře, tak se chce aspoň zviditelnit, aby umřela slavná