Hufnágl

Chápete tu taktiku prodejců?

Ještě nejsou Velikonoce, a už nabízí zboží pro tuto příležitost ve slevě. Nakoupit nyní, ve slevě, nebo dva – tři dny před svátky?

Odpovědi
AdamkooTV

Většinou ty rádoby „slevy“ fungují tak, že se zboží z původní ceny zdraží přímo v tom období, kdy se o to zboží nikdo nezajímá a pak se to zlevní zpět na původní cenu, nebo trošku vyšší než původní. Každopádně je dost nepravděpodobné že by se to hned před svátky zdražovalo, takže si můžete dát načas.

Pepa25

Jsou šikovní, když se jim podařilo vás přesvědčit, že zboží je „ve slevě“ 😉

zjentek

Tak tohle je typická ukázka „konzumní arogance“ – arogance plynoucí z přebytku. Zatímco COVID – 19 se pomalu, ovšem systematicky rozšiřuje a počítám, že na životě bude KAŽDÉHO z nás ČECHŮ bez výhrad ohrožovat již cirka za 14 dnů, lidé spokojeně řeší Velikonoce, které jsou za měsíc. Každý soudný by se měl nyní „připravovat na cestu“ a pozemské radovánky a požitek už konečně vypustit z hlavy. Není tohle příležitost? Prptože co jiného bezvěrce donutí, než třeba COVID? Potopa? Lidé, bděte! Hare Krišna.