Klarushka.48

Chápete to video? (Trochu nevhodné)

Našla sem na YT tohle video http://www.you­tube.com/watch?v=6QFwo57­WKwg&feature=re­lated omlouvám se, je trochu nevhodné…ale chtěla bych ho pochopit! Je to zajímavý! :D :/

Odpovědi
cochee

To je animovaný videoklip k singlu Fantasy (tím je asi řečeno vše) od interpreta DyE.

led

Zjavne zaujímavé varovanie pre našeho večne plávajúceho kolegu. Pozor, nikdy nevieme, kto pláve okolo nás…
Zaujímavosť videa – záleží od uhlu pohľadu, kto a ako sa na to pozerá. Môžme to brať aj ako výstrahu pred nebezpečenstvom nákazy (napríklad pri pohlavnom styku)