arachis

Šli byste na volné pokračování filmu, kdyby se vám první díl nelíbil?

Přijde mi logické, že po zhlédnutí filmu, který se mi nelíbil, už se na další díl nedívám, natož abych na něj šla do kina. Před chvíli jsem se dívala na ČSFD na recenzi jednoho filmu a nestačila se divit, kolik lidí ho komentovalo se smyslu: Strašná sra*ka – stejně jako první díl apod. Jak to máte Vy? Šli byste na volné pokračování filmu, kdyby se vám první díl nelíbil?

Odpovědi
anonym

to je jako s ženou. pokud se mi nelíbí na první pohled, už do ní nikdy nejdu 🙂

Kelt

Já jsem nebyl v kině už asi 15 let. Pokud by ten film byl zadarmo, tak bych možná šel, ale není to tutovka.

Lů18

Osobně většinou filmy stahuji, do kina jdu jenom v případě, kdy ten film opravdu chci vidět. U mě to je většinou tak, že první a druhý díl filmu se mi líbí, ale třetí a víš už třeba ne. Neplatí to tak např. u Harryho Pottera, Star Wars, Rychle a zběsile, apod. u těch se mi líbí všechny díly. Ale např. po zhlédnutí filmu Padesát odstínů šedi, který se mi absolutně nelíbil, raději už nechci vidět žádné další pokračování, ať už volné nebo navazujíci.

pucipuci

Já do kina taky nechodím, ale o tom ten dotaz není,že? Když se mi v TV film nelíbil a natočí se dvojka, tak se samozřejmě na 2 nedívám.

Lamalam

Nešla.

Šidlo

ak to nebol vyslovene otrasný film, dám druhú šancu…často sa oplatí

naposledy sa mi oplatili horrible bosses 2.....stokrát lepšie než 1!

Klaproth

Nešel.