Mechanich

Chápete reklamu na ČSOB?

Chápete někdo, proč mají v týhle reklamě https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oUlzJpyY­iy8 ten kluk i holka bosý nohy? U tý holky bych to ještě pochopil, ale u kluka mi to příjde trochu zvláštní. Chápete někdo význam? Horolezec čistě bosej nechodí a puberťáka taky s džínama a holejma nohama zároveň taky moc nevidíte.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co na tom nechápeš? Je to zkrátka ukázka toho, co čeká klienty ČSOB. Nejdříve s tou bankou prodělají boty, takže MUSÍ mít holé nohy, posléze i holou víš co, viď? Jenže taková reklama by se směla pouštět až po 23. hodině, tak to utípli u těch bot, no.. ;) :D

Další odpovědi
Kepler

Je to jen diskutabilní reklamní nápad. Svobodní lidé chodí bosí. Vyzkoušej si to někdy, je to super!

anonym

To je guerillový marketing, tyhle věci dělají právě proto aby se na to jako ty někdo někde zeptal a znovu a znovu to probíral v diskusích a sociálních sítítch. Dopad reklamy se tak téměř bezplatně šiří dál.

Nehledej v tom smysl, guerillový marketing má prostě nějakou pitomostí překvapit a donutit, aby o reklamě lidi mluvili, což by za normálních okolností samozřejmě nedělali.

Michálek1245

Hele to je prostě online marketing. Myslím, že třeba na https://preston-it.cz/online-marketing/ by vám o tom řekli svoje. Takhle to prostě funguje. Čím větší show, tím větší dosah. Dneska už bohužel klasickým marketingem nikoho nezaujmeš. Ale ono to bylo vždycky tak. Marketingem prostě musíš šokovat, jinak to nejde a nikoho nezajímáš. 😉