MirKop

Chápete někdo, proč simpsonovi (konkrétně vždy jen jeden člen) dělají opakovaně jednu věc ?

Třeba dám příklad: Marge něco mixuje v mixéru a zmáčkne čudlík na zupnutí. Potom to udělá ještě 6× !! Tak je to normální ?!

Odpovědi
anonym

Muzes uvest o jaky dil a serii se jedna, abych se na to eventuelne podival? Verim, ze se ma jednat o neco jako skryty vtip, ci proste zlozvyk, jenz ma kazdy clen. Kdyz to prevedu do realu, tak ja ja treba kolikrat nekolikrat po sobe pohupoju koleny a pritom jen sedim. Ani o tom nepremyslim. Jindy treba trikrat ulozim nejaky soubor na pc i kdyz by stacilo to udelat jen jednou na konci a pritom si to ani neuvedomim. Proste lide v dennim shonu kolikrat delaji urcite veci vickrat naproste zbytecne. V simpsonovych to tvurci mozna zduraznuji az moc okate a presprilis, ale treba si tim lidi uvedomi, ze podobne veci muzou sami delat kdekoliv jinde.

MirKop

Vím, co tím myslíte. ale tady je to jako: mixuju koktejl. Rozmixuju ho, podívám se na něj a začnu ho mixovat znovu. A takhle to udělám třeba 6×. Možná, že jsi to neuvědomují, ale vypadá to divně a a ni mi to nepřijde vtipné.