CTTON

Chápete na co se ptam?

Já to mezinarodni pravo chapu a vim ze nemuze byt vazan nekdo kdo nic nepodepsal, ale tady jde jen o tohle snad to pochopíte:

Prostě organizaxe má nějake pravomoci, které však něco/někdo musi vykladat, pokud ten subjekt rozhodne protipravne či v rozporu s tou smlouvou tak co pak?

Třeba dám přiklad organitace ma pravomoci v :
Chov ryby a moře
Stavebnictví
Životní prostředí
Pak organizace rozhodne tak že stát musí zajistit to že subjekty cestujici do vesmiru musi splnovat to a to. Už to neni v mezich pravomoci dane organizace ale neni nic co by organizaci kontrolovalo jak se pak zaruci ze bude jednat jen v mezich smluv a ne protipravne?

Odpovědi
PepasAvalonu

Blá, Blá Blá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.