Avatar uživatele
michalds

Chápete logiku zdejších Odpovědí?

Moje otázka „Dědí se předpoklad pro to mít potomky určitého pohlaví?“ byla smazána z důvodu: opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.

Naopak otázka „Jakou pohřební hudbu byste si přáli na svůj vlastní pohřeb?“ , která tu byla položena v menší obměně před 902 dny, byla ohodnocena jako DOTAZ+.

Že by měl admin rád dotazy „temnějšího“ charakteru?

Gestas: nemyslím si, že to bude tím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Gestas, aliendrone před 2219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Logiku zde nehledej, uživatelé jsou zde jen plebs, kteří zajišťují tomuto webu příjmy z reklam. Nic víc a nic míň. Jak prosté, milý Michaeli Watsone…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

;) Že vůbec pokládaš takovou otázku. ;)

Také jsem se ptal admina jestli nechce začít dělat to, co má admin v popisu práce. A on na to: http://vyhlas­to.cz/h/3a17/n­ebudu-to-delat

Já se tedy zeptal, jestli mu nevadí, že lidi jsou naštvaní a co si o stěžovatelích myslí. >>> http://vyhlas­to.cz/h/3a6/haj­zli-jedni

Na to jsem podotkl, že nechápu proč je admin, když neadminuje. Což mi stručně vysvětlil: >>> http://vyhlas­to.cz/h/3a18/n­ejvetsi-blbec-na-zemekouli

Čímž vše zcela dokonale objasnil, takže doufám, že ti to je už také jasné! ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?michalds Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… není třeba hledat logiku tam, kde není, je ale možné hledat souvislosti, kde třeba nejsou >>> za posledních pár dní zde bylo vloženo jen několik otázek (oproti dřívějšku), což ale neznamená, že se snižující se kvantitou, se i zvedá kvalita … což o něčem svědčí, zatím ahoj …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1 – Nehľadajte logiku v stránke, ale v príspevkoch jednotlivých užívateľov.
2 – Aj administrátor je len človek. Má aj, čo je zjavne pre mnohých prekvapujúce, ľudské vlastnosti a myslenie. Nemám pocit, že by bol adeptom „temného slohu“.
3 – prečo svoju otázku nepoložíte priamo adminovi? Jedine on vám vie zdôvodniť svoje rozhodovanie. My sa môžme len domnievať o príčinách jeho voľby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Já to chápu. Zatímco tvá otázka byla na neměnná fakta, otázka na hudbu byl dotaz na subjektivní názor uživatelů, kteří nejsou titíž jako před necelými 3 lety.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
michalds

Mc Merkurion: jak se tak dívám, že by kvalita otázek za posledních pár hodin byla nějak oslnivá, se říct teda nedá.....no nic :)

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@michalds:… a co asi píšu? … že by o kvalitě vypovídala i schopnost uživatelů pochopit větu rozvitou?

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Herdek, tak něco oslnivého vypusť! To sis ještě nikdy nevšiml, že jedna dobrá otázka vyvolá, nebo aspoň inspiruje několik dalších dobrých otázek? Tak mi to připadá, že někteří uživatelé nemají představivost. Chce to tady trochu nakopnout a už to pofrčí. A admin bude mít taky radost a příště ti pošle rovnou termosku, místo hrníčku.

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já jo, ale většina z nich měla jepičí život …

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To je fakt, takže musíme být aktivnější 🙂 Ale ne jako Rokio a spol.

před 2219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek