michalds

Chápete logiku zdejších Odpovědí?

Moje otázka „Dědí se předpoklad pro to mít potomky určitého pohlaví?“ byla smazána z důvodu: opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.

Naopak otázka „Jakou pohřební hudbu byste si přáli na svůj vlastní pohřeb?“ , která tu byla položena v menší obměně před 902 dny, byla ohodnocena jako DOTAZ+.

Že by měl admin rád dotazy „temnějšího“ charakteru?

Gestas: nemyslím si, že to bude tím.

Nejlepší odpověď
Kepler

Logiku zde nehledej, uživatelé jsou zde jen plebs, kteří zajišťují tomuto webu příjmy z reklam. Nic víc a nic míň. Jak prosté, milý Michaeli Watsone…

Další odpovědi
aliendrone

;) Že vůbec pokládaš takovou otázku. ;)

Také jsem se ptal admina jestli nechce začít dělat to, co má admin v popisu práce. A on na to: http://vyhlas­to.cz/h/3a17/n­ebudu-to-delat

Já se tedy zeptal, jestli mu nevadí, že lidi jsou naštvaní a co si o stěžovatelích myslí. >>> http://vyhlas­to.cz/h/3a6/haj­zli-jedni

Na to jsem podotkl, že nechápu proč je admin, když neadminuje. Což mi stručně vysvětlil: >>> http://vyhlas­to.cz/h/3a18/n­ejvetsi-blbec-na-zemekouli

Čímž vše zcela dokonale objasnil, takže doufám, že ti to je už také jasné! ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:

Mc Merkurion

… není třeba hledat logiku tam, kde není, je ale možné hledat souvislosti, kde třeba nejsou >>> za posledních pár dní zde bylo vloženo jen několik otázek (oproti dřívějšku), což ale neznamená, že se snižující se kvantitou, se i zvedá kvalita … což o něčem svědčí, zatím ahoj …

led

1 – Nehľadajte logiku v stránke, ale v príspevkoch jednotlivých užívateľov.
2 – Aj administrátor je len človek. Má aj, čo je zjavne pre mnohých prekvapujúce, ľudské vlastnosti a myslenie. Nemám pocit, že by bol adeptom „temného slohu“.
3 – prečo svoju otázku nepoložíte priamo adminovi? Jedine on vám vie zdôvodniť svoje rozhodovanie. My sa môžme len domnievať o príčinách jeho voľby.

Gestas

Já to chápu. Zatímco tvá otázka byla na neměnná fakta, otázka na hudbu byl dotaz na subjektivní názor uživatelů, kteří nejsou titíž jako před necelými 3 lety.

michalds

Mc Merkurion: jak se tak dívám, že by kvalita otázek za posledních pár hodin byla nějak oslnivá, se říct teda nedá.....no nic :)

Mc Merkurion

@michalds:… a co asi píšu? … že by o kvalitě vypovídala i schopnost uživatelů pochopit větu rozvitou?

Kepler

Herdek, tak něco oslnivého vypusť! To sis ještě nikdy nevšiml, že jedna dobrá otázka vyvolá, nebo aspoň inspiruje několik dalších dobrých otázek? Tak mi to připadá, že někteří uživatelé nemají představivost. Chce to tady trochu nakopnout a už to pofrčí. A admin bude mít taky radost a příště ti pošle rovnou termosku, místo hrníčku.

Mc Merkurion

… já jo, ale většina z nich měla jepičí život …

Kepler

To je fakt, takže musíme být aktivnější 🙂 Ale ne jako Rokio a spol.