Seberbo177

Chápete, jak to myslím?

S tou holkou. Proč by si měla vymýšlet? Poslala mi úmrtní list a všechny doklady o smrti ale to sem tam měl asi napsat rovnou. Pokud by se holka jen nudila nepíše si o tom semnou vážně už 10 měsiců..

Odpovědi
Emefej

Nechápu.

led

Chápem túto otázku, ako pokračovanie pôvodnej otázky „je to normální?“ https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-normalni-23

pokračovanie z odpovede na pôvodnú otázku (viď odkaz vyššie).
Chápem to ako príbeh osamelého chlapca, ktorý svoje sny, vidiny, zasadil do skutočného života.

Ozaj na koľko strán by mal byť tento príbeh „nežnej vrahyne a chlapca z bahna veľkomesta“ napísaný? Stačí 250 normostrán A4 tj.2600znakov na stranu?
Alebo radšej filmový scenár s detailnými zábermi myšlienok pisateľky v pozadí príbehu? Jej myšlienky na minulosť by boli čiernobiele na „poškrabanom z časti poškodenom“ filme a reálny dej vo farbe. Taký Raskoľnikov v sukni (Dostojevskij Zločin a trest).
Len tak ďalej mladý spisovateľ…

nyjono

Já to chápu tak, že psát si o tomto celých 10 měsíců není normální.

Mc Merkurion

… doplnění patří k předešlé otázce, takto v tom je maglajz …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Seberbo177

Drž hubu

led

Seberbo177, zaujímavé, také celoplošné ohodnotenie odpovedajúcich na otázku, ktorá nie je adresne zreteľná. Pokiaľ v diskusii reagujete na niektorý príspevok, nezabudnite napísať, ktorému užívateľovi píšete vašu pripomienku.
Uvedomte si, že nie každý myslí sebestredne ako vy, len na jednu jedinú myšlienku v množstve iných otázok. Pritom aj vaša pôvodná otázka https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-normalni-23 nie je úplne jasná.

led

Seberbo177, v prípade opakujúcich sa vašich podobne závadných príspevkoch, využijem svoje právo, skryť váš závadný príspevok.

cochee

Tohleto (lépe řečeno to předchozí) odmítám číst. Když někdo nedokáže věnovat svůj čas úpravě svého písemného projevu tak, aby to mělo aspoň hlavu a patu, tak já nevěnuji svůj čas ani příjmu takové informace.