BEAES

Chaloupka – jaké bude počasí?

Nevíte na jakém principu funguje chaloupka s dívenkou a hošíkem, kteří ukazují počasí. Když je venku hošík, bude škaredě, a když dívka, má být pěkně.......

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím na jakém principu to funguje,tedy podle mého to spíš nefunguje,ale asi je to tím,že když je holka venku z baráku,tak je to super…

Další odpovědi
ten který je

Nejsem si zcela jistý jak to funguje ale snad na bázi nějakého indikátoru vlhkosti ve vzduchu.Nebo je to tím že jsou holky hezčí než kluci.:-)