Tom 25

Je normální v tomhle deštivém počasí chodit do školy v mikine, dlouhých kalhotach a naboso v zabkach?

Je normální v tomhle počasí chodit do školy v mikine, dlouhých kalhotach a naboso v zabkach? Ono za deště je na cestě do školy hodně kaluží. Jak to děláte vy, co nejezdite mhd?

Ch##je, ch##je a nepřestane a nepřestane

Nejlepší odpověď
da ny

Žabky, déšť, 12 – 14°C ⇒ to je dobré tak na zánět močového měchýře ;)
Ledaže bys „přeběhl“ jen kousek cesty a šel do bačkor a ponožky do pantoflí s sebou do kapsy! Také můžeš nazout gumáky.
.-)

Další odpovědi
anonym

Vem si místo žabek gumovky,jako tihle:
Klikni na obrázek:
https://www.e­mail.cz/downlo­ad/i/M7ef_TKV40_xsWq-mpfqoadv8T9dg2fmMWc­CFuGeLVYDbLIk­pw4uYf5tQHcK-UwDJ4VYjwE/994070692­83841064661.gif

led

Žabky patria na pláž. Ak chceš odtok vody z boty, daj si sandále (bez ponožiek) a v škole sa prezuj..

briketka10

Je to pytlovina. V tomhle počasí nosím kotníkové
tenisky z takového gumového materíálu, teplejší
legíny a džínsovou bundu s šátkem okolo krku 😁

Dnes jsem taky ty žabky viděla i trička a krátké džíny
lidi jsou divní, pak se budou divit až budou nemocní.

Nechápavé

Neni to normalni..

Vykasli se na pocasi,chod v plavkach

klumprt

U nás na vsi žil prý kdysi člověk, měl přezdívku Kakanica a ten chodil celý rok bosý, pouze když napadl sníh, tak si obul gumové holínky.

Myslím, že ho za normálního nepokládali.

ReHu

Důležitý je, aby tě nezebaly (nezábly) nohy.
Jezdím autem a nosím pantofle, dokud mě nohy nezebou.
Zkus se v obchodech podívat po pantoflích s plnou špičkou. Pata není tak choulostivá a většina chodidla i nártu bude chráněná.

mosoj

Normální to je , ale otázka je na nic .