LB

Cévní mozková příhoda

Otec jednoho kluka měl nedávno cmp. Slíbila jsem, že najdu něco na netu o logopedii, jak procvičovat řeč… Nemůžu najít nějakou pořádnou webovou stránku s podrobnostmi. Nevíte něco? Dík

Nejlepší odpověď
nicasca

najdi si doménu" Logopedická kouzla " ,je tam spousta jazykolamů a říkanek,něco tam vybereš

chce to s ním víc mluvit ,muj otec to měl taky,pomalu se to spraví,ale trvá to dlouho,než se nepoškozený mozek naučí používat i funkce poškozeného