Četli jste zdejší FAQ a co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
anonym

My na něj nevidíme,kde ho máš?

Další odpovědi
anonym

Připadá mi to jako nějaká příručka ke kodexu.

Lamalam

Ano četla a neříkám nic.

anonym

Nečetl, jsem rebel.

cochee

čéče, na rozdíl od Kodexu nečetl, budu to muset napravit :)

gecco

Četl – kdysi…
Teď jsem se – ´pro jistotu´, kouknul opět – a mám dojem, že od doby, kdy jsem je četl došlo k nějakým změnám…

Jinak neříkám nic…
😉

zjentek

bezva ;q

annas

Zkoušela jsem ráno změnit obrázek, nic se nestalo. Opakovala jsem před chvíli, opět ne)spěšně. Tak nevím, zda funguje. 🙂

anonym

Annas, jak vidíš, funguje to. 🙂

anonym

Jugar, vedle domů, kategorie, můj profil, …

annas

Všimla jsem si ráno, chtěla jsem si dát obrázek, nikoliv svou fotku, ale nepodařilo se. Zkusím znova.:-))

anonym

Barbakan ,proč se tomu říká faq?
Jo ,jasně,že znám,asi se něco změnilo,ale dlouho jsem to nečetl.

Luxx

FAQ je zkratka pro Frequently Asked Questions (česky: často kladené dotazy)