Avatar uživatele
Miroslavst

Četli jste to a co na to říkáte?

Zajímal by mě váš názor na skutečnost, kterou jsem četl v nápovědě-více informacích k nominaci křišťálové lupy 2010.
Jde mi o to, že zde přímo z odpovědí píšou jakým způsobem a proč nominovat.
Nyní co přesně je předmětem mé otázky:
Rádi komunikujete s ostatními a předáváte si zde své zkušenosti? Pak podpořte Odpovědi.cz v online anketě Křišťálová Lupa 2010.
Když tedy rád komunikuji, proč administrátoři mažou otázky těchto komunikací?
Jaký je váš názor na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, elektrikář, PostApMan, anonym před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Systém pokládání otázek je ok, vždycky se dá nějaká otázka vymyslet a nahodit nějaké téma, to by mi nevadilo, ale přijde mi, že tu nefunguje diskuse, jak by měla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
blesk26

Já bych řekl, že to bylo myšleno ve smyslu komunikace nad správností/nes­právností odpovědi, nikoliv otázky typu „jak se máte?“ … jinak si ale myslím, že administrátoři nechávají těchto pseudootázek docela dost, rozhodně více, než bych nechával já :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s Tebou. Správně bysme totiž měli diskutovat v diskuzích, jenže je nikdo nečte… Takže je to problém.

Já jsem pro Odpovědi v Křišťálové lupě hlasovala. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Komunikace – jo v určitym smyslu zde probýhá.
Pravda je že nám tu „admin“ nechává dost našich „diskuzních“ otázek – to že smaže ty typu „Jak se máte“ mu nemůžeme zazlívat, on portál spravuje a my musíme dodržovat pravidla(kodex)

Ale ani bych se nezlobil kdyby tlačítko diskuze nebylo pidi schované pod otázkou, moc lidí to nepoužívá protože si toho ani nevšimne, jestli nechce abychom si tu „povídali“ , měl by to tlačítko zviditelnit aby se to začalo používat (přijde mi že to tu používají 3–4 lidé)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Smí se o tom sem psát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dobré ráno všem,já v tom mám zmatek od začátku některé otázky či odpovědi se mažou a to nejsou vulgární a jiné které třeba ani jako otázka není spiš jen takový pokec tady jsou,já se tím už neřídím dělám to tak že když mám otázku napíšu ji nebo si jen tak pokecám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek