Natee

Četli jste povinnou četbu k maturitě? 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ano, všechnu

úžasný je vidět po víc jak 30-ti letech k čemu to všechno bylo, nic si z povinné četby nepamatuju:-)

Další odpovědi
IK

jiná odpověď

Něco určitě, ale moc toho nebylo a zřejmě také ne celé. Každopádně z toho mám víc frustrace než užitku a když se snažím dohnat nějakou tu mezeru tak mě to vůbec nebaví a nechám to.
Kromě Komenského a Čapka jsem se nechytla. Ještě tak Hašek pokud tam vůbec byl.

zzzzz

Ne, nečetl/a

Já jsem toho hodně vysledovala na DVD. Měla jsem 3 odborné předměty, takže jsem se učila hlavně do nich, ale dopadlo to v celku OK, na 2.

VampGirl

Ano, až na výjimky

Většinu jsem opravdu poctivě přečetla. Třeba jsem ale nečetla Romea a Julii, protože o tom jsme se učili už tolikrát, že mě to neláká číst. Znám to díky škole nazpaměť. Raději jsem si přečetla jiné hry od Shakespeara, které nejsou tak „profláklé“ :)

Michal Kole

Ne, nečetl/a

My jsme ji ani zadanou neměli

quentos

Ano, všechnu

jsem a vždycky jsem byl knihomol, takže jsem s tím neměl problém…

blesk26

Ne, nečetl/a

tomas.k

Ano, všechnu

Lucy13

Ano, všechnu