Katru7

Četli jste někdy knihu ,, Ztracený svět v PODZEMÍ '' ???

Četla jsem tuto knihu,i pokračování knihy Hlouběji do Podzemí. Jsou to pro mě nej knihy. Prý má být i film. Nevíte kdy bude?

Odpovědi
mikaela

Knihu jsem bohužel nečetla, jenom jsem ji měla jednou v ruce:D o filmu se moc nemluví, měl být natočen už v roce 2011, ale prý i sám autor knih neví, jestli se film vůbec bude natáčet.. Nějaké info o obsazení najdeš tady: http://www.svet-v-podzemi.estran­ky.cz/clanky/fil­m.html ale nejsem si jistá, jestli se tomu dá věřit.