Pájo

Četli jste někdo knihu Quo vadis?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Qu­o_vadis
Pokud ano, co na to říkáte?
Díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano četl a je to skvělý román stejně jako jeho další dílo – Křižáci.

Další odpovědi
arygnoc

sienkewicze čtu rád.
co se týče obsahu – třeba se dívat na děj s nadhledem (a chápat ho jako popis událostí) a vzít si, co pokládáte za potřebné (řídí můj osud bůh nebo já?).

led

Dej je ako u všetkých Sienkiewiczových dielach mostom pre myšlienku ľudskosti, vlastenectva a viere v dobro ľudstva.
Prirodzene v jeho dielach je cítiť morálku doby svojho vzniku.