Stingo

Četla jsem, ze v Praze se zlevni rocni kupon asi od cervna. Mam si ted kupovat rocni kupon?

Peníze mi pak asi nikdo nevrati.

Odpovědi
Lamalam

Peníze ti určitě nikdo nevrátí.

setapouch

Puvodni predvolebni slib byl „od Noveho roku“. Zacatkem prosince doslo k posunuti na pulku roku s tim, ze „penize kompenzujeme“. Aktualni informace je „pulka roku bez kompenzace“. Veri tomu jeste nekdo? Klidne si rocni kupon kup, neprodelas na tom.

Pepa25

Už od poloviny prosince radní pro dopravu oficiálně hlásá, že si mají zájemci koupit roční:
http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/o_m­este/magistrat/tis­kovy_servis/tis­kove_zpravy/na­mestek_primator­ky_dolinek_spe­kulovat.html

Je to i logické, pokud bude zlevnění od června, tak se rozhodně vyplatí roční za současnou cenu než 2× čtvrtletní + roční za novou cenu (možnost „kompenzace“ padla v rámci předvolebních slibů, jejichž relevance v současné době je nula)