BarcelonaFC

CETEBE – vit. C

Co takové Cetebe, kde je 500mg kyseliny askorbové, a během celého dne se to rozpouští do těla postupně díky dávkovacím perličkám?? Je to ok nebo byste dali přednost té acerole a radši ji brát několikrát denně??

Nejlepší odpověď
mosoj

Můj názor je u předchozí otázky v diskusi.

Jestliže je potřeba u dospělého člověka cca 100 mg za den tak to co je navíc jde z těla ven ať je to uvolňováno jak chce.

Další odpovědi
arygnoc

Pokud se stravujete normálně, žádné vitamíny nepotřebujete.

A bacha, vitamínama se dá i přiotrávit.
Vše s Mírou (i na pivě – to má zase hodně vitamínu B).

stana73

Já mám nejradši přírodní vitamíny,v chemii se nevyznám.C=pa­prika,kysané zelí,citrusy atd.Kromě céčka do sebe dostanete i jiné vitamíny a u televize prospěje talíř a na něm nakrájená paprika,rajče­ta,okurka…Nebo jablka,mrkev.Jinak dobrej nick-ať žije Barca :)