Avatar uživatele
Marta077

Cestujete v současné době po republice?

Či se bojíte? Myslím třeba, pokad nejste z Prahy, tak do Prahy a nebo naopak na Moravu. Jestli se nebojíte vzhledem k situaci a pak se chci zeptat jak ta situace je vážná vzhledem k tomu to.

Když se bude dodržovat opatření, tak je jasné, že by to mělo bejt pod kontrolou.

Cestujete po Republice?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Cestuji jen tam kam potřebuji. Do Prahy nejezdím, je to dost daleko a Pražáky nemusím vidět. Strach snad ani ne spíš jisté obavy. Situace vážná je. To že se dodržuje opatření, tak je to pod kontrolou. Lék zatím žádný v podstatě neni, to co se zkouší jsou experimenty. Pod kontrolou znamená pouze to, že neonemocníme všichni najednou, ale bude to postupné. Většina těch, kteří patří do rizikových skupin pomře, ostatní se vyléčí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Dost málo. Méně než dříve, jak soukromě, tak služebně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Kvůli rodině jsem nedávno musela sednout za volant a jet přes celou republiku a zpátky. Moje zkušenost je, ze se Pražáci rozprskli po cele republice .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Necestuji,
nemám strach,
chodím do zaměstnání, nemám dovolenou..
V sobotu trávím čas jinak.
V neděki bývám v práci.
Nemám kdy se „poflakovat“ po naší krásné zemi.
Příbuzné a známé ze zřejmých důvodů nyní neobtěžuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Zrovna včera jsem se díval na stav tachometru, a zjistil, že jsem za 32 dnů najel 195 km proti předešlému nájezdu za stejné období, který byl 1826 km. Takže necestuji po ČR. Jen k lékaři, do lékárny a nezbytné nákupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ano cestuju. Prozatím tak do 80 km od Brna. Před domem vlezu do auta a vylezu až kdesi u lesa, ve kterém mám neodlovené keše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek