Avatar uživatele
Já...

Cestuje váš pes autem RÁD?

Máme dočasně na starosti pejska (4,5 roku, střední velikosti) naší mámy a když s ním jedeme autem, tak se trochu klepe a dejchá (s jazykem „na vestě“) jakoby měl právě za sebou Velkou pardubickou… Přitom dění za oknemm sleduje s nadšením… Máte s tím nějaké zkušenosti?
Doplňuji:
Děkuji za všechny odpovědi-jsem rád, že je to víceméně normální. Když jsem já koukal na auta se psy, chovali se obvykle úplně stejně, tzn. vyplazený jazyk, „udejchaný“ a neklidný výraz, ale přitom optimistický výraz – žádný utrápený. Když vyskočí ven, chová se pak také úplně normálně. Do auta se mu sice moc nechce-ale nakonec naskočí…
Šlo o to, zjistit, zda se pes při jízdě v autě vysloveně trápí nebo jestli je jen nejistý, neklidný…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Když jsme měli vlčáka tak rád jezdi autem a dělal to samý,taky se třepal a s vyplazeným jazykem a dýchal jako kdyby mu bylo horko.A když vylezl z auta tak se choval normálně.Jezdil semnou do služby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Do auta nas pes vzdycky vbehne s nadsenim, takze predpokladam, ze se neboji a jezdi rad, nebo to ma mozna spojeno s tim, ze pak bude „nekde na novem miste“ :) Ale ano, v aute se klepe a taky hrozne dycha – nebojte se, s vasim pejskem neni nic nenormalniho. Nekdo tu radil misku s vodou – pokud je to snesitelne dlouha cesta, nedavejte mu ji, budete mit od vody a slin cele auto, nebo ji dokonce prevrhne. Dejte mu ji az venku a projdete se s nim na chvilku, at si taky z toho auta protahne nohy :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fidel

Ta naše svině auto vyloženě nesnáší, přestože jsem ho učil jezdit na sedačce od mala. Na to klepání a vyplázlej jazyk je dobrá miska s vodou (nebo kbelík; nedělám si legraci)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Piitrs

Náš „kříženec“ cestování v autě nesnáší, tak s ním nikam nejezdíme 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro Fidela : Ja – myslel , kdyz to auto jede , ne kdyz stoji. 🙂 ( to kvuli tomu kyblu s vodou ) . -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnaH

Fideli…to nebude autem a psem…to bude vaším chováním…pes nikdy není svině…pouze majitel jí může být…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek