Avatar uživatele
anonym

Cestovní kanceláře, jaký doporučujete?

Chtěl jsem se zeptat, jaký cestovní kanceláře jsou asi tak nejlepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ty renomované a větší, např. Čedok aj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Já bych se spíš zeptal: jsou cestovní kanceláře v době Internetu, mailu, Google StreetView… nutné? Na netu si vyberu hotel, který se mi podle fotek líbí, přečtu si recenze, zkušenosti ostatních, pošlu do něj mail, objednám si letenku/jízdenku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Mimo menších CK, které jsou přímo v místě bydliště a kde znám přímo i majitele jsem využil tyto velké cestovky (zařadil jsem je dle četnosti kolikrát jsem je využil já, nebo někdo z příbuzenstva):
Slantour, Exim tours, Avetour, Čedok, Mayer & Crocus, Eso Travel, Geops, ad. Je zde zastoupeno hodně cestovek, které jsou zaměřeny hlavně na poznávací zájezdy, na pobytové moc nejezdím.
Na internetu se najdou také hodnocení cestovek od klientů:
http://katalog­.orbion.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Každá cestovka se zaměřuje na jiné zěmě, typy cestování a program. Existuje možnost výběru. Mohu tedy zajít na pobočku, vypsat papír, zaplatit a pak se dostavit na termín odjezdu a celou tuto dobu se o mne budou starat jako o nemluvně – obrazně. Opačný případ, že si vyhledám danou zemi, hotel, zajistím si ubytování, stravu, také si to zaplatím, pojedu tam na vlastní náklady a udělám si program podle sebe a pokud se bude jednat o stejné místo i stejnou dobu, měl bych na tom něco ušetřit. Otázkou zůstává, co je pro mne výhodnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žádná cestovka nedokáže zorganizovat kvalitní zájezd/pobyt.
Průvodci/delegáti neumějí dobře jazyky, nejsou schopni cokoliv s vedením hotelu dohodnout (spíše ochotni – radši se dohodnou s vedením hotelu než s účastníky zájezdu), zanolosti o zemi (lidech, kultuře) minimální, …

Je lepší do přípravy investovat trochu času a zorganozovat si vše sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek