Irisa

Co je třeba k cestě mladistvého do 18 let mimo Shengen – Ukrajina?

Původní neotázka
cestování mimo šengen do 18 let (ukrajina)
je to možné? nebo musí být vypsaná nějaká plná moc na doprovázejícího plnoletého (není mým rodičem)

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Pro cestu na Ukrajinu Vám stačí patný cestovní pas. Vizová povinnost byla zrušena. Pokud nejste plnoletá, platí v podstatě totéž. Doprovázející žádnou plnou moc nepotřebuje.

Další odpovědi
Drap

Na Ukrajinu pa a do zemí kde je vízová povinnost, tak ještě vízum.

Irisa

Nuk Nuk, děkuji za odpověd, ale poprosím vás o zdroj, abych si to ověřila, nerada bych cokoliv podcenila :)