Maka88

Cestování autobus – vlak – studenská karta

Dobrý den, 1.září nastupuji na střední školu a chtěla bych se zeptat jak je to se studentskou kartou na vlaky a autobusy. Ano dívala jsem se na stranky obou dopravců ale prostě jsem to z tama nepochopila jestli stačí mít 1 nebo 2 karty zvlašť na vlak a autobus nebo jak to vlastně je? Za odpověď moc DĚKUJU!
Přeji krásný večer.

Odpovědi
da ny

Vlak:
ČD IN 25 kartu (platí 3 roky) sleva 25% + studentská průkazka ČD (oranžová) 25%
⇒ celková sleva z jízdného je 50% mezi bydlištěm a místem SŠ.
Na jiné trase 25% na IN kartu.
ČSAD a někteří autobusoví dopravci akceptují průkaz studenta ČD,
výjimečně ISIC :)

bolak

Na každým webu je kontakt, máš tam e-mail, stačí jim napsat..

quentos

da ny: …a určitě se ty slevy sčítají? Jsem slyšel, že slevy se nesčítají :{/>