VMF

Čeština do hry Assassins Creed III – proč je nefunkční dabing?

Zdravím, stáhla jsem si češtinu do hry Assassins Creed III, české titulky fungují bezvadně, ale jak jsem je tam vložila, tak mi přestal fungovat anglický dabing. Zkoušela jsem to nějak nastavit ve hře, ale tam mi to píše, že je dabing zapnutý, také jsem zkoušela stáhnout více verzí češtiny, ale dabing pořád nejede ._. Poradí někdo? Děkuji.

Odpovědi
Kankys

reinstal a zkusit jinou češtinu