FOG

Cesta do vesmiru

Co byste udelali,kdyby jste meli cca $10 000 000, coz je asi cena za vzlet – „vesmirna turistika“.
Sli by jste do toho nebo byste si ty penize radsi ulozili?
Napriklad, kdybyste ty penize vyhrali?
Doplňuji:
Bohuzel nevyhral jsem,byla to jen otazka,ale uvazuji stejne jako Miroslav,kteremu preji k svatku,ja mam dnes jeste sobotu.
I ja bych se rad tam podival,letani mam rad,ale v kosmu jsem jeste nebyl.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Složitá to otázka. Na jednu stranu bych do toho rád šel. co rád, přímo s nadšením. Má to jeden háček. zkusil bych usmlouvat cenu nižší, aby mi něco zbylo. Doba je zlá a rodina by taky z toho něco chtěla mít.

Další odpovědi
anonym

Jedna věc jsou prachy,druhá zdravotní stav.Aby jsi nešel z rakety do penálu.

vecernice

Nešla bych do toho.Radši se na nebe dívám ze spodu.Ale co bych s tolikati penězama udělala nevím přesně,protože je to docela dost.Asi bych si prvně musela zaplatit transplantaci srdce,protože by mě asi trefilo./z těch pe­něz/

Nikuška

  1. gratuluji :) pokud jste vyhral, aspon mi to tak prislo. Mno a urcite bych to asi neudelala, tohle jsou dost velky penize a za jednu cestu do vesmiru si myslim, ze se to nevyplati. Peníze bych uschovala, neco si nakoupila, protoze s tolika penezi mate velike rozmezi, na cokoli :). A take by se vam v budoucnu mohli hodit. A myslim ze cesta do vesmiru muze byt zajimava, ale ziju i kdyz jsem tam nebyla! Na nasem svete je plno nadhernych mist, ktere muzete s temito penezi prozkoumat ;).

afro.minerva

Vyplácat tolik peněz na takový „nesmysl“? To může opravdu jenom hodně znuděný miliardář. Pokud bych měla tolik peněz, tak bych určitě velkou část použila na pomoc lidem, kteří jsou tady na Zemi.

nikolkap

Já bych si peníze nechala a nebo bych se snažila snížit cenu.

chucky

Za ty peníze bych si užívala, raději ,,doma" na Zemi než ve vesmíru.

Miisa

No já bych si je uložila a jela za ně třeba někam k moři nebo bych je investovala do domu nebo do zahrady.