Avatar uživatele
FOG

Cesta do vesmiru

Co byste udelali,kdyby jste meli cca $10 000 000, coz je asi cena za vzlet – „vesmirna turistika“.
Sli by jste do toho nebo byste si ty penize radsi ulozili?
Napriklad, kdybyste ty penize vyhrali?
Doplňuji:
Bohuzel nevyhral jsem,byla to jen otazka,ale uvazuji stejne jako Miroslav,kteremu preji k svatku,ja mam dnes jeste sobotu.
I ja bych se rad tam podival,letani mam rad,ale v kosmu jsem jeste nebyl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: FOG

Zajímavá 0 před 5162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Složitá to otázka. Na jednu stranu bych do toho rád šel. co rád, přímo s nadšením. Má to jeden háček. zkusil bych usmlouvat cenu nižší, aby mi něco zbylo. Doba je zlá a rodina by taky z toho něco chtěla mít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jedna věc jsou prachy,druhá zdravotní stav.Aby jsi nešel z rakety do penálu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Nešla bych do toho.Radši se na nebe dívám ze spodu.Ale co bych s tolikati penězama udělala nevím přesně,protože je to docela dost.Asi bych si prvně musela zaplatit transplantaci srdce,protože by mě asi trefilo./z těch pe­něz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

  1. gratuluji :) pokud jste vyhral, aspon mi to tak prislo. Mno a urcite bych to asi neudelala, tohle jsou dost velky penize a za jednu cestu do vesmiru si myslim, ze se to nevyplati. Peníze bych uschovala, neco si nakoupila, protoze s tolika penezi mate velike rozmezi, na cokoli :). A take by se vam v budoucnu mohli hodit. A myslim ze cesta do vesmiru muze byt zajimava, ale ziju i kdyz jsem tam nebyla! Na nasem svete je plno nadhernych mist, ktere muzete s temito penezi prozkoumat ;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Vyplácat tolik peněz na takový „nesmysl“? To může opravdu jenom hodně znuděný miliardář. Pokud bych měla tolik peněz, tak bych určitě velkou část použila na pomoc lidem, kteří jsou tady na Zemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Já bych si peníze nechala a nebo bych se snažila snížit cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Za ty peníze bych si užívala, raději ,,doma" na Zemi než ve vesmíru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miisa

No já bych si je uložila a jela za ně třeba někam k moři nebo bych je investovala do domu nebo do zahrady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek