Zdravím , nejede někdo v sobotu18.6. do Jemčiny?(z :Nymburka,Kolína,Jičína a pod.)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
ne, příště zkus třeba: http://www.waybook.cz/
U otázky nebylo diskutováno.
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?
Co nejvíce trápilo mladou generaci v socialismu a normalismu?
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?