Raspov

Co znamená „přestup na metro“?

Zdravím, jedu do Berlína, ale mate mě taková poznámka. Pojedu takhle: https://jizdni­rady.idnes.cz/de­tail/?p=MTUyN­jQ5MTM1JTQ1NTgwNDc2My­UlVmxha0J1c0NaL­TMxNzJlZTgzYj­JmZDQ4YzBhMDM0O­TE5ZWI2ODMxYzIz­LTk- u Prahy je značka přestup na metro, neznamená to nic, že ne? Normálně dojedu a pak jede vlak z nádraží, nemusím někam metrem přestupovat?

Nejlepší odpověď
Edison

Kde vidíš přestup na metro? Já tam nic takového nevidím. Je tam značka, že daná stanice JE na metru, ale ne přestup na něj. To je prostě jen pro informaci, že to je TAKY stanice metra.

Další odpovědi
miroslav.bk

Ta znacka znamena MOZNY prestup na metro, ale ty vystup na Praha-hl.n., odkud dal budes pokracovat do Nemecka.

Klidnou cestu!