Mucillinka

Cesta autem z ČR do Itálie a kolik?

Máte někdo zkušenost s cestováním autem do Itálie? Jaká je nejlepší trasa, když budu vyjíždět z Benešova a cíl je v Itálii-Bibione..Zajímalo by mě, na kolik vyjdou známky, poplatky a přibližně benzín a za co vše budu platit..Je lepší jet vlastní dopravou nebo busem, myslím to tak, zda se dá bez větších problému do Itálie autem (pojizdným) dojet.. Děkuji

Nejlepší odpověď
Fidel

Jeďte přes České Budějovice – Linc – Saluzburg – Klagenfurt – Udine a jste tam, je to tak 750 až 800 km…

Další odpovědi
kkoudy

My jsme Bibione z Brna jezdili za 7 hodin a autem se to dá v pohodě sjet, z Benešova vám ale neporadím