Avatar uživatele
mosoj

Čest vědeckému umu !

http://www.stre­am.cz/slavned­ny/674129-11-duben-den-kdy-zacala-podivuhodna-mise-apolla-13
Doplňuji:
Samozřejmě že se jedná o skutečnou událost z roku 1970 !!!
Odmítám jakoukoliv politizaci a řeči co by kdyby !!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, johana 56, tom004, veruska před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Všechna čest,co tenkrát Houston dokázal ! Nejsem si jistá,že by Sověti vyvinuli takové úsilí na zachranu tří lidských životů a že by se jim to podařilo.Spíš předpokládám,že by se na ně vykašlali a v tichosti vše ututlali,zvláště když ten let neměl takřka žádnou publicitu.Oni většinou ohlásili úspěch až když všechno dobře dopadlo a o neúspěších mlčeli nebo pokud museli pod tíhou uniklých fakt něco přiznat,mžili co nejvíc…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
akvidzerp

sakra všechna čest,co tenkrát Houston dokázal,ale hlavně co dokázali ti kosmonauti co tam byli.Nikdo z nás si nedovede představit jaký to je když mu někdo řekne že dochází kyslík a že se na zem asi nevrátí......­..A oni se vrátili!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jo jo máš pravdu, perfektní vídeo a já úplně zapomněla, že přežili, ten film si už nepamatuju musím ho znovu shlédnout..
nevím jestli je natočenej podle skutečnosti nebo se v něm něco přibarvilo, ale je mi to jedno mám ráda tyhle katastrofický filmy :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Líbí se mi jak z tohoto portálu děláte filiálku různých novin a aktualit. Zkuste vymyslet něco vlastní hlavou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Asi jsem ten dodatek nevhodně napsal. Myslím politizaci nehody !! Jinak samozřejmě se jednalo o politickou událost maximálního kalibru na obou stranách.

před 4369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak nějak…Jsem zvědavá,jestli se tady objeví příspěvek k výročí „zastavení letu“ Jihokorejského dopravního letadla..:D

před 4369 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek