Minas

Český Sen, jak hodnotíte tento soc. experiment ?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZTfn_mEplKg
Teď jsem ho dokoukal a říkám si že lidé jsou vlastně jen ovečky, byly, jsou a budou a my ? My jich budem zneužívat, nabízet jím to nejhorší za nejvyšší ceny a náš svět bude padat dolů a dolů

Neříkám, že objevil, ale jsem nerad, že mi toto uniklo.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je to trapné a zároveň smutné.Dokazuje to,že velká část národa je stále lehce zmanipulovatelné stádo.Jenže – žít a nakupovat člověk nějak musí a zorientovat se na trhu – při koupi čehokoli – je stále těžší,protože podvodníků je dost a navíc pořád přibývá těch,kteří vymýšlejí,jak ještě chytřeji přelstít zákazníka.
Ty jsi také jedním z nich?Soudím podle tvého komentáře......!
Pokud ano,tak se na tom úpadku podílíš taky!

ad Monzenk – na to zapomeň! Davové akce – jakékoliv – přímo nesnáším a do stáda,které bys chtěl ovládat,určitě nepatřím!

Další odpovědi
mosoj

Nedíval jsem se, ale nic nového pod Sluncem jsi neobjevil.

Monzenk

Jo, nasmál jsem se když jsem o tom slyšel, televizi nesleduju a používám adblock, reklamy jsou zlo

Hanny2: Ano, já i Minas se na tom podílíme, sice neobchodujem, ale spolupracujem občas spolu. Každý kdo dnes něco dělá, tak to nemá jen dobrou stránku, soudím že jsi byla jedna z nich co tam chodili :D hold metaforu jsi asi nepochopila, smutné.

Normálně podnikám jako webdesigner, co jsi pořád nepochopila že je to metafora…